<<< Į pradžią >>>   <<<English >>>    
 
Vadybos sekcijos seminaras-susirinkimas

Vadybos sekcijos susirinkime-seminare.
Danutės Mukienės nuotraukos. 2005 m. sausio 18 d.

 
Sausio 18 d. Lietuvos kultūros darbuotojų tobulinimosi centre įvyko Lietuvos muziejų asociacijos Vadybos sekcijos seminaras-susirinkimas. Po susirinkimo įvyko Lietuvos muziejų asociacijos valdybos posėdis.
 
Sausio 18 d. Vadybos sekcijos seminare-susirinkime aptarti šie klausimai:
1. Muziejų rinkinių mobilumas – galimybės ir perspektyvos (Hagos konferencijos medžiagos pristatymas). Pranešėjas R. Kvietkauskas, LR Kultūros ministerijos sekretorius;
2. Atestacija ir akreditacija muziejuose – užsienio muziejų pavyzdžiai. Pranešėjas Ž. Būčys, Lietuvos nacionalinio muziejaus direktoriaus pavaduotojas;
4. Tarptautinismuziejų organizacijų projektas BRICK. Pranešėja O. Žalienė, Lietuvos jūrų muziejaus direktorė;
5. Europos muziejų organizacijos NEMO metinės konferencija. Pranešėja O.  Žalienė.
6. Seminaro dalyviams taip pat pateikta informacija  apie Metų muziejininko nuostatus, Darbo tarybų įstatymą ir jo taikymą muziejuose, apie elektroninės leidybos kultūros-švietimo projektus, kuriuos Lietuvos muziejų asociacija 2004 m. įgyvendino kartu su Lietuvos dailės muziejaus Skaitmeninės leidybos centru ir apie Lietuvos muziejų asociacijos elektroninės leidybos projektus, planuojamus įgyvendinti 2005 m.
Susirinkimo dalyviai informuoti, kad Lietuvos muziejų asociacijos ataskaitinis susirinkimas įvyks 2005 m. vasario 24 d. Kaune, M. K. Čiurlionio muziejaus patalpose. 

Lietuvos muziejų asociacijos informacija

 

© Lietuvos muziejų asociacija
© Lietuvos dailės muziejus
  Tinklalapis atnaujintas 2013.04.08