<<< Į pradžią >>>   <<<English >>>    

projektas „IDĖJŲ MUGĖ“
Kėdainių krašto muziejuje, 2006 m. gruodžio 5 d.

Lietuvos muziejų asociacijos Švietimo sekcijos organizuotame renginyje „Idėjų mugė“ 11 Lietuvos muziejų pristatė edukacines programas ir projektus: „Istorija prabyla bočių lūpomis“ (Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejus), „Konstitucija – valstybės pamatas“ ir „Dviračių žygis Jungtinės Kęstučio apygardos keliais“ (Raseinių krašto istorijos muziejus), „Ilgos dienos darbininkės“ (Alytaus kraštotyros muziejus), „Dzūkučiai Prano Dzūko sodyboje“ (Lazdijų krašto muziejus), „Pasisiūsiu batukus ir keliausiu...“ (Pasvalio krašto muziejus), „Kurėno kelionė sausuma“ ir „Paslaptingas banginių ir delfinų pasaulis“ (Lietuvos jūrų muziejus), „Niūronyse duoną kepėm ir Laimės pasaką sekėm“ (A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinis muziejus), „Edukacija šeimoms ir suaugusiems Lietuvos dailės muziejuje“ (Lietuvos dailės muziejus), „Kultūros paveldo mokymai jaunimui“ (Lietuvos etnokosmologijos muziejus), „Įdomioji Šiaulių istorija“ (Šiaulių „Aušros“ muziejus), „Štetlas ir tradicijos“ (Kėdainių krašto muziejaus Daugiakultūris centras).

Geriausios idėjos nominacija atiteko Lazdijų krašto muziejui už projektą „Dzūkučiai Prano Dzūko sodyboje“, Labai geros idėjos nominacija – Kėdainių krašto muziejaus Daugiakultūriam centrui už edukacinę programą „Štetlas ir tradicijos“, Geros idėjos nominacija – Lietuvos jūrų muziejaus programai „Paslaptingas banginių ir delfinų pasaulis“.

Kėdainių rajono savivaldybės merė Nijolė Naujokienė įsteigė prizą už Pilietiškumo ir tautiškumo ugdymą, kurį įteikė Raseinių krašto istorijos muziejui už projektą „Dviračių žygis Jungtinės Kęstučio apygardos keliais“.

Organizatorius:
Lietuvos muziejų asociacijos Švietimo sekcija

 

© Lietuvos muziejų asociacija
© Lietuvos dailės muziejus
  Tinklalapis atnaujintas 2010.07.16