Kviečia Prancūzijos muziejų direkcijA

Prancūzijos muziejų direkcija kartu su Nacionaliniu Paveldo institutu, Nacionaliniu meno istorijos institutu ir Luvro mokykla 2005 m. birželio 13–18 dienomis rengia Europos muziejininkų seminarą (Séminaire Européen des Conservateurs). Į seminarą bus pakviesta apie trisdešimt valstybinių (neprivačių) muziejų konservatorių (ne vyresnių kaip 41 metų amžiaus) iš Europos Sąjungos šalių.
Seminaras įsteigtas 2004 m. Jo tikslas – sudaryti galimybę muziejininkams pasidalinti sukaupta patirtimi, plėtoti profesinių ryšių tinklą.
Planuojamos 2005 metų seminaro temos :
Muziejai ir informatika : Kolekcijų valdymas ir žinių sklaida;
Muziejai ir kolekcininkai;
Tekstilės menai.
Reikalavimai dalyviams: turėti tarptautinių projektų įgyvendinimo patirties; mokėti prancūzų kalbą, arba mokėti anglų ir suprasti prancūzų kalbą.
Kandidatų pirminę atranką atliks Prancūzijos ambasada.
Paraiškos formą galima gauti Prancūzijos ambasadoje Vilniuje (Kultūros skyriuje).
Programos rengėjai apmoka apgyvendinimo, maitinimo, seminaro programoje numatytas kelionės išlaidas Prancūzijoje, draudimą.
Kelionės išlaidas į seminarą gali apmokėti dalyvio įstaiga arba Prancūzijos ambasada.
Paraiškos formos skelbiamos ir internete – Maison des Cultures du Monde www.mcm.asso.fr , skyriuje Programmes de formation – Programme Courants.